Poradenství psychomotorického vývoje dětí a kurzy manipulace

O Mně

Mým cílem je, pomoci maminkám s manipulací s jejich miminkem tak, aby jejich děti zvládaly dobře všechny etapy svého vývoje a měly dobrý start do života.

 

Vyvoj_deti_Jitka_RubesovaPohybu a cvičení se aktivně věnuji celý život a to jednak z pozice instruktora, ale i z pozice sportovce. V rámci svého profesního života jsem absolvovala mnoho certifikovaných kurzů, abych porozuměla správnému fungování lidského těla. Můj profesní život byl přerušen tou nejkrásnější událostí, která se mi mohla stát. Narodila se mi dcera Elen, která mě natolik inspirovala, že jsem se stala lektorem psychomotorického vývoje dětí a začala jsem se tomuto tématu plně věnovat.

Můžu Vám předat zkušenosti získané svým vzděláním, ale i zkušenosti, které jsem získala jako milující maminka. Kombinací těchto variant jsem schopna Vás připravit na situace, které Vás čekají, jako je koupání miminka, správný a postupný vývoj, odbourání špatných pohybových návyků.

Na dobrém začátku vše záleží          

S miminkem pracuji formou dětských her a maminku učím správnou manipulaci, tak aby bylo dítě stimulováno ke správnému pohybu v daném období jeho vývoje. Pro maminky nabízím individuální konzultace u nich doma, nebo u mne doma, záleží na Vašem výběru, případně skupinové lekce v pronajatých prostorech.

Ráda bych pomohla maminkám s manipulací s jejich miminkem tak, aby jejich děti zvládaly dobře všechny etapy svého vývoje.