Poradenství psychomotorického vývoje dětí a kurzy manipulace

Poradna psychomotorického vývoje dítěte

Co můžete pro své děťátko udělat, aby se co nejlépe vyvíjelo?

 

Vyvoj_Deti_poradna

Nejdůležitější je vědět, co všechno by mělo dítě do jednoho roku zvládnout z hlediska jednotlivých dovedností, jejich posloupnosti a techniky provedení. Každé dítě je jiné, a proto bude zvládat dané dovednosti v jiném týdnu/měsíci svého života. Je ale důležité, aby vývojové etapy zvládlo dobře a hlavně aby je nepřeskočilo.

Chcete znát jednotlivé etapy vývoje Vašeho miminka? Vporadně se podíváme na to, kde se Vaše děťátko aktuálně nachází a jak dovednosti zvládá. Naučíme se, co jej čeká dál a jak ho můžete stimulovat formou hry, aby dovednosti zvládalo dobře. Popřípadě si ukážeme řešení různých odchylek, které se dají velmi jednoduše řešit, pokud jsou zachyceny včas.

Objednejte se na konzultaci  ZDE .

Konzultaci lze domluvit i v pohdlí Vašeho domavo, aby jste nemuseli s miminkem nikam cestovat.

Brožura ohledně vývoje dětí ke stažení zdarma ZDE.

Je mnoho aspektů, které vývoj výrazným způsobem ovlivňují. Jedná se např. o vlivy dědičné, porod, způsob každodenního handlingu, tedy nošení dítěte, oblékání, přebalování, krmení atd. Existují však určité zákonitosti, kterými se vývoj zdravého děťátka řídí a podle nichž je možné rozpoznat individuální rozdíly ve vývoji nebo odchylky od typického vývoje.

Chcete se jen na něco zeptat? Neváhejte mne kontaktovat ZDE .